Server vás bude informovat o volnočasových a kulturních akcích, které spolek pořádá pro veřejnost i pro vlastní členy. Zaměřujeme se hlavně na Ďáblice a okolí. Chcete-li, přidejte se mezi nás. Naše akce jsou pro každého, bez ohledu na věk a pohlaví.

Zveme vás v sobotu 26. 11. 2016 na střelecké závody ze vzduchovky pro děti.

Pozvánky

Přečteno: 459

Komentářů: 0

Trojnásobný triumf Martina Holla

Trojnásobným triumfem pro Martina Holla skončila včera Rodinná Grand Prix Ďáblic - závodů RC modelů aut na vysílačku.

30.10.2016

Reportáže

Přečteno: 490

Pozvánka na Rodinnou Grand Prix Ďáblic

Zveme děti a jejich rodiče (prostě celé rodiny) na závody RC modelů aut na vysílačku na Centra Ďáblice.

17.10.2016

Pozvánky

Přečteno: 493

Vítězem 1. ročníku Ligy Mariáše se stal Václav Zahradník

První ročník Ligy Mariáše byl včera ukončen vyhlášením vítězů. Celkem proběhlo deset partií.

24.06.2016

Reportáže

Přečteno: 644

Nejlepším střelcem byl Jindra Skokan

V dnešních střelbách vyhrál Jindra Skokan, který byl současně i vítězem kategorie 2004.